Kunst rett vest-nettverket 2017

I hver av Vestregionens 15 kommuner har vi opprettet en kulturkontakt med ansvar for lokal oppfølging av Kunst rett vest:

Kommune Navn e-post telefon

ASKER Rigmor Stenvik Rigmor.Stenvik@asker.kommune.no 410 20 888

BÆRUM Ina Skarpodde ina.skarpodde@baerum.kommune.no 952 75 282

DRAMMEN Ingunn Liabø Fauske Ingunn.Liabo.Fauske@drmk.no 996 24 115

HOLE Håvar Austgard Havar.Austgard@hole.kommune.no 450 39 062

HURUM Hilde Nygaard Ihle hilde.nygaard.ihle@hurum.kommune.no 32 79 71 00

KRØDSHERAD Anita Larsen anita.larsen@krodsherad.kommune.no 411 48 194

LIER Nina Guzman Toft nina.guzman.toft@lier.kommune.no 32 22 02 52

MODUM Ulla Elisabeth Dahlum Ulla.Elisabeth.Dahlum@modum.kommune.no 414 54 454

NEDRE EIKER  Gunnlaug Moen Hembery gunnlaug.moen.hembery@neiker.no

RINGERIKE Victoria Irene Koch Victoria.Irene.Koch@ringerike.kommune.no 32 11 74 00
32 17 14 20
472 53 215

RØYKEN Grethe Utvei grethe.utvei@royken.kommune.no 31 29 61 42
411 00 016

SANDE Hilde Wexels Riser Hilde.Wexels.Riser@sande-ve.kommune.no 33 78 70 58
930 01 367

SIGDAL Hilde Teksle Gundersen Hilde.teksle.gundersen@sigdal.kommune.no 975 33 063

SVELVIK Franzisca Aarflot franzisca.aarflot@svelvik.kommune.no 409 17 860

ØVRE EIKER Ane Frederikke Bye ane-f.bye@ovre-eiker.kommune.no 32 25 10 48
409 14 153